2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hellebæk. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Hellebæk er to nye rækkehuse kommet på markedet, beliggende i det eftertragtede Sjølundsparken. Det ene er på Sjølundsparken 5. Med et samlet areal på 138 m² fordelt på 3 rum, tilbyder dette hjem en charmerende rækkehusløsning til en pris på 8.500.000 kr.
Et andet spændende rækkehus, der nu kan erhverves, står på Sjølundsparken 66. Dette hus tilbyder mere plads med sine 159 m² og 5 rum, hvilket gør det ideelt til en større familie. Prisen for denne bolig er sat til 7.595.000 kr.
Begge rækkehuse ligger på næsten ens grundarealer, henholdsvis 190 m² og 192 m². De er en glimrende mulighed for dem, der søger et moderne hjem i et naturskønt område.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.